Ramada Encore by Wyndham Otel Avcılar İstanbul Odaları

Ramada Encore by Wyndham İstanbul Avcılar otel olarak, son konsept tasarımları şık ve konforlu
olarak dekore edilmiş sıcak ve ferah odalarımız ile siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Şehrin kalabalık ortamından, sessiz ve sakin bir İstanbul sabahına uyanırken, Marmara
Denizi’ne ve Küçükçekmece Gölü’ne hâkim odalarımızda unutulmaz bir konaklama keyfine ne dersiniz?

İş ya ad turistik amaçla; ister kendiniz, isterseniz de aileniz ve dostlarınızla
konaklayabileceğiniz sımsıcak, ferah, rahat ve konforlu alternatifler sunan odalarımız, siz değerli konuklarımızı beklemektedir.

Ramada Encore Avcılar Standart Oda

Standart Oda

Standart odalarımız 25 m2 olup siz değerli misafirlerimizin konforunu düşünerek en son teknoloji ile donatılmış, misafirlerimizin rahat ve huzur içinde çalışması ya da dinlenmesi için tasarlanmıştır. Odalarımız deniz ve şehir manzaralı olup, misafirlerimizin sıcak ve ferah bir ortamda güne başlamalarını sağlayacaktır.

Ramada Encore Avcılar Deluxe Oda

Deluxe Oda

Deluxe odalarımız 35 m2 olup, siz değerli misafirlerimizin konforunu düşünerek en son teknoloji ile donatılmış, misafirlerimizin rahat ve huzur içinde çalışması ya da dinlenmesi için tasarlanmıştır. Odalarımız deniz ve şehir manzaralı olup, misafirlerimizin sıcak ve ferah bir ortamda güne başlamalarını sağlayacaktır.

Ramada Encore Avcılar Otel İstanbul : Superior Oda

Superior Oda

Superior Odalarımız 45 m2  olup,  siz değerli misafirlerimizin konforunu düşünerek en son teknoloji ile donatılmış, misafirlerimizin rahat ve huzur içinde çalışması  ya da dinlenmesi  için tasarlanmıştır. Odalarımız  deniz ve şehir manzaralı olup,  misafirlerimizin sıcak ve ferah bir ortamda güne başlamalarını sağlayacaktır.